Shaanxi YunZhong Endüstriyel Gelişim C o. , Ltd lider tedarikçisi ve titanyum değirmen ürünlerinin üreticisidir . Sac / levha, boru / boru donanımı, çubuk / çubuk , tel, bağlantı elemanı ve dövme gibi ASTM kalitelerinde titanyum değirmen ürünlerinin dünyadaki en eksik stoklarından birini koruyoruz . Titanyum, tungsten, molibden, tantal, niyobyum, nikel alaşımları, zirkonyum gibi korozyonu çözmek için gelişmiş metaller konusunda uzmanım . Ve özel dövülerek hazırlanmış kütükleri hazırlayın.  

 

Firmamız , titanyum ve alaşımlarına olan artan talebi karşılamak için üretim kapasitesine ve teknolojiye sahip birkaç şirketten biri olarak tanınmıştır . Titanyum üretim ve test ekipmanları, state-of-the-art teknoloji İstihdam, biz de Ar-Ge tesisleri ve tedarikçi eview için sistemi var   Titanyum ürünlerimizin kalitesini garantiledi.

 

"Titanyum Vadisi" ndeki dünya genel merkeziyle, Baoji   Shaanxi Eyaleti Çin'de bulunan Rafineri, Kimya, Selüloz ve Kağıt, İlaç, 3 Boyutlu Baskı, Off-Shore Teknolojisi, Baca Gazı Desülfürizasyonu, Su Arıtma, Yiyecek ve İçecek Endüstrisi, Jeotermal, Havacılık, Tıbbi ve Yarışlara ürünler sunuyoruz . Güvenilir envanterimizle birlikte ürettiğimiz ürünlerimiz ve sektör bilgileri, benzersiz bir hizmet sunmamızı ve ihtiyaç duyduğumuz titanyumu sürekli olarak müşterilerimize sunmamıza olanak tanır. Amerika'daki 50'den fazla ülkede müşterilerimize hizmet etmek için uzun vadeli bir taahhüdümüz var , Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ve Asya Pasifik'tir.


Yunch.png