Yunch Titanyum 13 yıldır dünya standartlarında kaliteli titanyum değirmeni ürünlerinin lider tedarikçisi ve üreticisidir. Titanyum değirmeni ürünlerinin ASTM / ASME / DIN / JIS ve levha / levha, boru / boru, bağlantı parçası, çubuk / çubuk, tel, bağlantı elemanı ve dövme parça, anot vb. ayrıca tungsten, molibden, tantal, niyobyum, nikel alaşımları ve zirkonyum vb. gibi korozyonu çözmek için demir dışı metallerin işlenmesi ve ihracatı konusunda uzmandır.


Yunch Titanyum, titanyum ve alaşımları için artan talepleri karşılayacak üretim kapasitesine ve genişliğine sahip birkaç şirketten biri olarak kabul edildi. Titanyum üretim ve test ekipmanlarında en son teknolojiyi kullanan ve yedi bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip olan, ürünlerin kalitesini garanti etmek için tedarikçileri incelemek için Ar-Ge tesislerine ve sistemine sahibiz.

Team

Merkezi Çin'deki Shaanxi Eyaletindeki Baoji Şehri, “Titanyum Vadisi” ile, 50'den fazla ülkeden müşterilerimize Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'dan geçme konusunda kararlılık gösteriyoruz.

Asya Pasifik.


Ürünlerimiz yaygın rafineri, kimya ve sanayi, kağıt hamuru ve kağıt, ilaç, 3d baskı, su arıtma, çevre koruma, havacılık, tıp, spor ve elektronik vb.


Yunch Titanyum, işletme ruhunu tam anlamıyla uygulamak için "daha kaliteli, daha verimli, daha iyi satış sonrası hizmet" yönetimi fikriyle müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt eder: Yürekten, eylemlerle kanıtlamak.