24 titanyum fabrika ve hamamlar Baoji içinde yerleşmiş

Sitede, bir kaynak makinesiyle kükreme erken kış

İnşaat Batı ağdaki tüm hızıyla

-muhabir Zhang Xuan) Meixian Kral nehir bilim ve teknoloji Endüstri Parkı Baoji - Çin titanyum Valley (Doğu) Kaijian bir yıldan az çekmek 24 hane, Ekim sonu itibariyle yerleşmiş hamamlar işleme titanyum Rong kaynak, öncü, titanyum 6 Sirketler başarıyla üretime işlemek vardır. 2 hane ekipmanları hata ayıklama, diğer şirketler de inşaat ve ekipman, edinim hızlandırmak koymak faaliyete yıl sonundan önce. Sonuçta, 41 yuan, yıllık çıkış değeri 24 titanyum malzeme işleme Sirketler kar ve 5000'den fazla insan istihdam sorununu çözmek için 3.7 yuan, vergiler.

Baoji - Çin titanyum Valley (Doğu) Mei İlçesi Kral nehir sanayi spor mal, ekipman imalatı ve diğer alanları Park, projelerin toplam yatırım 21,38 billion yuan, başta olmak üzere, titanyum işleme ve üretim, ürün satır kapakları titanyum plaka, titanyum, titanyum tel, titanyum çubuk, titanyum tüp profil işleme, titanyum alaşım tıbbi malzeme bulunur.

Baoji - Çin titanyum Vadisi Dünya ayırt edici özellikleri ve ulusal yeni malzeme işleme ve yüksek uç ekipman teknoloji sanayi Bankası, üretim rekabet avantajı ile ünlü, oluşturmak için yerel yönetim Baoji - Çin titanyum Valley (Doğu), Meixian Kral nehir Sanayi Bölgesi konumunu 2014, belirlenen 2013 Aralık Belediye parti komitesi, yerel yönetim içerisinde, Baoji - Çin titanyum Vadisi inşaat sütun kentin endüstriyel dönüşümü ve dört ana savaş birini yükseltme. Baoji, Çin titanyum Valley (Doğu) inşaat, Meixian İlçesi, Chang Xing anahtar il düzeyinde gösteri kentindeki Weihe Nehri, PA Wei yakınsama ekolojik manzara kontrol ve diğer büyük projeler, Park Road, elektrik, boru ağ, uygulama kapsamlı yönetim su ve diğer anahtar inşaat projeleri daha fazla 20, kuruluş için sağlanan su, elektrik, yol, iletişim , gaz ve diğer temel özellikleri ve birinci sınıf iş kan dolaşımı, finansal hizmetler hizmetini destekleyen. Şu anda, parkta, hastaneler, personel daire, ofis binaları, otel, ticari kompleksleri, titanyum Vadisi bina ve diğer kamu hizmeti İmkanlar olmuştur ana bina tamamlandı. Park sorumlu kişi dedi, ilçe hizmet güvenlik, sorumluluk sistemi, Proje onayı yeşil kanal kurulması uygulanması ve sürekli anahtar proje izleme noktaları ve insanlar ve şeyler yatırım ortamının gelişmesi için imha çevre geliştirmek ve bir iyi yatırım ortamı oluşturun. Aynı zamanda, sanayi bölgesi il teknik geliştirme bölgesi ilkesi avantaj kralı kullanımı seferber sorunlu Sirketler: Sirketler gelişimi için güçlü bir destek sağlamak için gelişimi kolaylaştırmak için finansman bir platform oluşturmak için kaynak her türlü