3D printerlere harcama maddeler Premium Tungsten başlık başlattı Kickstarter

Frankfurt tabanlı 3D yazdırma başlangıç DDDMaterial son zamanlarda onların en son ürün için bir Kickstarter crowdfunding kampanya başlattı: bir sigorta primi tungsten malzemeden yapılmış bir 3D printerlere harcama maddeler meme.


Şirketin kurucuları, Alman teknoloji yenilikçi, Patrick, Christopher ve Philipp dayanıklılık ile memnuniyetsizliği bulduktan sonra kendi 3D printerlere harcama maddeler meme geliştirmek ve varolan pirinç Ağızlıklar, özellikle aşındırıcı filaman malzemelerle precisions yazdırmak için ilham edildi. Onların yeniTungstenSigorta primi meme, teknoloji başlangıç bir daha dayanıklı, sağlam ve uygun fiyatlı 3D yazdırma meme üzerine piyasada tanıtmak için umuyor. Akkor lamba ışığı, sert, nadir metal (3422 ° C veya 6192 ° F), son derece yüksek bir erime noktası ile üzerinden kendi meme yapmak için fikir geldi kullanımdan Ekstruder ölür yapmak için malzemenin varolan plastik sektöründe.


Onun Kickstarter sayfasında şirket açıkladığı gibi esasen bir standart 3D printerlere harcama maddeler meme boyutunu için Plastik endüstrisindeki kullanılan tungsten Ekstruder ölür aşağı ölçekli. Christopher Peterwerth açıklar, "profesyonel basımevleri, prototipleme hizmetleri ve tasarımcılar müşterilerine adil bir fiyata kaliteli ürünler sunmak istiyorum.


Biz aşağı tungsten Ekstruder kalıplar plastik sektörünün yaygın bir 3D printerlere harcama maddeler meme boyutunu ölçeklendirmek için fikri yoktu bu yüzden onların baskı makineleri herhangi bir başarısızlık maliyetleri, yükseltin. Bizim Tungsten Premium meme born.andquot vardı; Malzemenin gücü ve yüksek erime noktası nedeniyle, bildirildi DDDMaterial tarafından geliştirilen 3D printerlere harcama maddeler meme düzenli pirinç veya çelik Ağızlıklar, daha yüksek bir enerji verimliliği, ısı iletkenlik nedeniyle gibi birçok faydası sunmaktadır; daha kararlı kalibrasyon bile uzun parmak izi boyunca; ve etkileri Meneviş hiçbir aşırı.


Ayrıca, tungsten başlık bir düzleştirilmiş meme başı ile tırmalamak ve cam yazdırma yatağın son dakika önlemek için tasarlanmıştır. Çok araştırma ve geliştirme sonra Alman başlangıç tungsten fiyat ve kalite açısından kendi meme oluşturmak için en yararlı malzeme olacaktır bulundu.