Yeni bir Çin titanyum vadi oluşturmak için Baoji yüksek teknoloji bölgesi


Ne zaman bir iPhone6 eline al, Baoji üretim titanyum 44 vidalar titanyum yapılmış düşünebilirsiniz değil. Şu anda, yüksek teknoloji bölgesi işletmelerin üretim, titanyum vida katılmak için işleme titanyum vardır Baoji Apple'nın cep telefonu malzeme tedarikçisi haline gelmiştir. Ve ülkenin ilk yeni malzeme sanayi gösteri baz, Baoji olarak Merhaba teknik bölge toplanan 400'den fazla uğraşan titanyum ve titanyum alaşım üretim, işleme ve işletmelerin geliştirilmesi, titanyum üretim hesapları için çok uzun Dünya ihracatının % 15 hesapları dünya Toplam üretiminin yaklaşık % 85 zevk Çin titanyum Vadisi ünü. Titanyum sanayi çekirdek konumunu uluslararası ve Yurtiçi fiyat iktidarda.

-Titanyum dünyanın tanınmış alan metal, metal ve stratejik metal malzemeleri olmuştur, güçlü bir ülke kaçınılmaz olması gerekir olmasıdır.

-Baoji Çin Metalurji endüstrisi için iki olağanüstü katkıları vardır ". Bugünün titanyum endüstri sanayi haline gelmiştir miras Baoji yeni bir iş kartı yazma. İstatistiklere göre 2014 Baoji titanyum sanayi Bankası titanyum sanayi satış geliri 3,3 milyar yuan için bekleniyor, işleme, yüksek teknoloji bölgesi yurtiçinde ve yurtdışında titanyum sektöründe lider haline gelmiştir için tungsten ve molibden, Tantal, niyobyum, Zirkonyum ve Hafniyum, seyreltik değerli metaller araştırma ve geliştirme, uzantısı öncelik tanınır Baoji satış temel alır. Sanayi zinciri işleme "titanyum sünger titanyum titanyum külçe - titanyum - dövme titanyum parçaları ve ekipman" tam titanyum oluşumu. Titanyum, toz, titanyum donanımları, zirkonyum, Hafniyum, Tantal ölçek, niyobyum ve diğer serisi yön titanyum alaşımı, titanyum ve titanyum alaşım. Gibi ürünler titanyum malzeme main line, ana hat ürünleri, Havacılık ve uzay, titanyum ve tıbbi ekipman, vb bir dizi şekillendirme...

-2020, Baoji titanyum sanayi küme yıllık satış geliri 1.000 yuan, nükleer grade titanyum, 500 ton nükleer grade zirkonyum ürünleri ve endüstriyel zirkonyum 500 ton 2000 ton yıllık bir çıktısını gerçekleştirecek. Baoji gerçekten dünyanın önde gelen yeni malzeme ve yüksek teknolojili sanayi Çin'de temel olacak. Baoji yüksek teknoloji bölgesi dünyanın titanyum malzemeleri Sanayi Yenilik ağ düğümleri, en büyük yerli ölçek ve küme üretim üssü haline gelecek, Baoji'nın Çin titanyum Vadisi marka dünyaca ünlü olacak.

Titanyum Vadisi ürünler sona erecek 188 yatırım sonuna anlaşma imzaladı

2015 Çin titanyum Yıllık Konferansı ve titanyum Sanayi Geliştirme Forumu - Çin titanyum Valley (Baoji) ürünleri Ticaret Fuarı üstünde-ebilmek 23 öğleden sonra 2.3 milyon, 188 ticaret ve yatırım işbirliği projeleri toplam sayısı imza, Expo katılımcı 9.83 milyar yuan toplam miktarı sona erdi.

-Bu toplantı sayısı 1000 kişi, yabancı şirketler ve önemli iş müşteriler 800 kişi kırmaya davet etti. Expo fuarını ziyaret etmek için hangi 10'dan fazla Rus ve yabancı tüccarlar yaklaşık 2.3 insanlar sergi ziyaretçi sayısı, 3 gün sürdü. BaoTi grup ana birim olarak tüm sanayi zinciri titanyum kaplama ürünleri görüntüler.

-Expo, 188 yatırım projelerinin toplam imza, 98.3 yuan toplam miktarı. Bunlar arasında 26 yatırım projeleri, yatırım 57,5 Yuan toplam; 162 işbirliği projeleri ticaret, ticaret hacmi 40,8 yuan. Havacılık, uzay, okyanus, gemi, silah, kimya, Metalurji, elektrik enerjisi, eczacılık ve spor ve diğer alanları bu projeler kapak

4500 metre derin dalgıç kabukları - Çin bağımsız araştırma ve geliştirme BaoTi fabrikasında insanlı

İlk küresel kabuk bizim geliştirilen 4500 metre dalgıç, son zamanlarda BaoTi grubunda fabrika denetim tarafından insanlı. Bu işaretleri Çin'in insanlı denizaltı 4500 metre düzeyde gelişmiş ülkeler düzeyine inmiştir. 10 Eylül 2015, mühendislik Çin Akademisi, Çin sınıflandırma Derneği ve Zhejiang Üniversitesi ve diğer kolejler ve üniversiteler, tarafından ekibinin bir tam yerine uzmanların küresel kabuk testi insanlı. Sonra muayene, insanlı küresel kabuk plaka, dövme, küresel kabuk özellikleri ve gaz sıkı su yoğun sonuçları ile fabrika muayene belirtim gereksinimlerini karşılamak uzman grubu kabul etti.

BaoTi grup dalgıç araştırma grubu lideri Jia Shuanxiao göre insanlı küresel kabuk tam titanyum, toplam 3 ton ağırlığında için şu anda en fazla insanlı küresel kabuk üretmek yapabiliyor, büyük döküm fabrikası Çin'in uzun vadeli ithalat durum bağımlılığını sona erecek.

Haberlere göre dalgıç insanlı küresel kabuktur dalış çekirdek bölümü, Silent Hunter üye olduğu su altında birkaç bin metre bu kapalı kabin içinde tamamlanan çalışma. Tasarım ve üretim ilişkileri arasında gezinti Emanet


25 Mayıs 2015 yılında, Çin'in ilk yerli 4500 metre derin insanlı dalgıç basınç Hull'da Luoyang gemi malzeme Araştırma Enstitüsü. Topu kabuk ve "dragon", basınç gövde boyutu bildirilen "Ejderha", burası oldukça titanyum alaşım Rus üretim için basınç sıkı deniz hayvanı kabuğu. Kaynak işlemi, Rusya bu bağlamda, titanyum alaşımı tek Rusya Nükleer submarines。 titanyum alaşım basınç kabuğu yaptı sonra bu alanda dünya lideri zorluk nedeniyle

Küçük kardeşim aynı tip "Dragon" yurt içinde ilk. 25 Mayıs içinde Çin'in ilk insanlı 4500 m dalgıç küresel kabuk, fabrikası, insanlı denizaltı, ileriye doğru büyük bir adım anahtar ekipmanlar 4500 metre 725 insanlı.

Ti80 Çin 1985 yılında Amerikan Ti6211 Alfa titanyum alaşımı Orta yoğunluk, yüksek tokluk, korozyon direnci, kaynaklanabilirlik ve iyi performans ile kullanılan bathyscaphe gelişimi temelinde'yaygın olarak okyanus alanında kullanılan var. İnsanlı uzay kapsülü 4500 metre insanlı denizaltı en önemli temel parçasıdır. 4500 m insanlı denizaltı anahtar ekipmanlar lokalizasyonu, en önemli parçasıdır.