İngiliz erkekler kafa kafatası kafatası görünümünü geri yüklemek için yeniden şekillendirmek için düz titanyum plaka ile düştü

Uluslararası Online Zhuangao: İngiliz andquot için; according günlük Mailandquot; Rapor, 27 Nisan İngiltere'de Aralık 2012 Koh Samui, Tayland seyahat, 32 yaşındaki bir adam yanlışlıkla balkon düşerek neredeyse yarısını kafatası kaybetti. Bir kaç gün önce yardımıyla,titanyum plaka, adam sonunda eski görünüyor geri, o güzel bir eş bulmak istiyor.


Lee Charlie (Lee Charie), hertfordshire adında bir adam. Haberlere göre Charlie yerden yaklaşık 6.7 metre balkondan düştü.


O zaman, Charlieand #39; s ciddi başıydım hasarlı, iki gün boyunca tam bir koma, yaşam belirtisi yok. Charlie kurtarma sonra yeniden elde etmek için başını yapmak için Doktor kafatası Charlie katılmak zorunda kaldı. O andan itibaren bir baş andquot Charlie gibiydi; flatandquot düştü; general. Ancak, 16 ay sonra o sonunda yüklemek mümkünTitanyum kafatasının üzerinde. Şimdi, dışarıdan, bu açıkça o yaralı olduğunu görülemez. Charlie, onun arzusu çekilişe bir kez daha güzel bir karısı evlenmek şimdi söyledikten sonra kaçış.


Bu titanyum genellikle uzay mekiği veya Uçak gövdesinde kullanılan bildirilmektedir. Bu amaçla, Charlie onun yeni kullanıcı adı uzay mekiği headandquot başlatmıştır;. Haberlere göre kullanımıTitanyum kafatasıCharlie kafatası maliyeti yaklaşık 900 £ (yaklaşık 9451 yuan), birkaç gün zaman harcamaya gerek. (Lin XI)