Seramik Sputtering hedef

Temel bilgi

Model NO.:Ceramic hedef SAÇTIRMASınıflandırma: nadir Metal
Marka: leadmatBelirtimi: ISO9001
Menşei: Çin

Hedef SAÇTIRMA hedefler (üzerinde ham madde) 3 türleri içerir: hedefler SAÇTIRMA Metal alaşım SAÇTIRMA hedefleyen, seramik sputtering hedefler. Belki ihtiyaçlarınız içinde belgili tanımlık liste değil. Leadmat özel şekiller, besteleri ve üretim olasılığı hakkında yorum gözden geçirmek mutlu olurdu. Bizim laboratuarımızda mühendisimiz bu eğitim göreceksiniz. Bu alanda biz de arka plaka ve bondand temin edebilir #39; s garson, Ayrıca birçok tür mozaik hedef, döner hedef temin edebilir.

Buharlaşma malzeme optik, elektrik, güneş pili için yaygın olarak kullanılır, ve benzeri süslemeleri. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen tıklayın ve buharlaşma malzemesi için sayfamıza girin... Buharlaşma malzemeler dahil (hammadde üzerinde): Metal buharlaşma malzeme, oksit buharlaşma malzeme, Fluorid buharlaşma malzeme, diğer bileşik buharlaşma malzeme, karışım buharlaşma malzeme, alaşım buharlaşma malzeme.

Nadir toprak malzeme nadir toprak ürünleri ciddi, bunu dahil nadir toprak metal, nadir toprak oksit, nadir toprak boride, nadir toprak florür, nadir toprak klorür, nadir toprak karbonat, nadir toprak nitrat, nadir toprak asetat ve benzeri dolu. Ayrıca Leadmat çok nadir toprak bitmiş ürün tedarik, hedef, buharlaşma malzeme, toz, nonometer tozu, nadir toprak seramik ve pek çok nadir toprak serisi ürünleri SAÇTIRMA içerir.

Yüksek saf malzemeler Leadmat teklif pek çok yüksek saf malzemeleri, kullanılan yarı iletken, elektron, kristal ve diğer yüksek teknoloji sanayi widly. Üzerinden 4N-7N, saflık ve şu anda en yüksek saf temsilcisi tüm dünya vardır. Tüm bilimsel Araştırmaları Merkezi ve fabrika sipariş ve bu faydalanmak Leadmat hoş geldiniz. Tüm ürünler malzeme COA ve MSDS sunacak.

Ürün Açıklaması