Çin başarıyla gelişmiş yüksek mukavemetli titanyum alaşımı yeni uçağın imalatında kullanılan

Uçak Sanayi, Çin Komünist Partisi böyle bir üyesi vardır. Yenilik, son körü körüne taklit andquot ile kırmaya cesaret edemiyor; Russianandquot; veya andquot; Americanandquot; uçak yapı durumu ileTitanyum alaşım, liderliğindeki araştırma ekibi, havacılık Ti alaşımlı malzeme sistemi; Çin özellikleri ile oluşturulan bağımsız yenilik iyi eğitim, yenilik araştırma sonuçları hızlı bir şekilde ve uygulama andquot; elde etmek için üretim, öğrenme ve araştırma, entegrasyon;


Yalnız olmak için istekli, 23 yıl sahip beri sessizce devam etmeye üretim ve bilimsel araştırma ilk satırında; Onun bağlılığı, ünlü malzeme bilim adamı, akademisyen Çin Akademisi Bilimler Yan Minggao, ama skyandquot içinde düşük anahtar durum tespiti vesayet altında; Titanyum andquot; kovalayan hava hizmet savunduğun #39; s hayal. Çin titanyum alaşımlı malzeme teknolojisi Havacılık Sanayi Corp baş teknik uzman o: Zhu Zhishou.

Zhu Zhishou, d. 1966, mühendislik, hava reçetesi Enstitüsü Pekin, Çin Havacılık Sanayi araştırmacı, doktora öğretmen, doktor. 1 1 2 Shou Zhu Ulusal temel bilim ve teknoloji tamamlanması proje 11, türleri, teknoloji araştırma projesinin, başkanlık beri 1991 Havacılık titanyum alaşım temel araştırma ve uygulama araştırma çalışmaları yapan bu yana 3 şu anda ulusal teknik araştırma projesi 5 himayesinde; ilk tamamlanan kazanılan 2012 yıllık ulusal bilimsel ve teknolojik ilerleme ikinci ödül 1 öğe ve ulusal savunma bilim ve teknoloji ilerleme Ödülü ve uçak sanayi bilim ve teknoloji başarı ödülü birincilik, ikincilik ödülü ve diğer birçok ödül; ilk yazar Yayınlanan araştırma kağıtları 80 kağıtları, Monografiler, daha fazla ulusal buluş patent 5, kazanılan Milli Savunma ön araştırma bir yetkili, iki ve bir anahtar türü doğrulama bir kişi uçtu. Havacılık titanyum alaşımlı malzeme ve uygulama sonucunda ağır uçak sanayi alanında araştırma böyle Komünist Partisi üyesi yaptı. Yenilik, son körü körüne taklit andquot ile kırmaya cesaret edemiyor; Russianandquot; veya andquot; Americanandquot; titanyum alaşımı, durumun yapısıyla uçak liderliğindeki araştırma ekibi, havacılık Ti alaşımlı malzeme sistemi Çin özellikleri ile oluşturulan bağımsız yenilik; iyi eğitim, yenilik araştırma sonuçları hızlı bir şekilde ve uygulama andquot; elde etmek için üretim, öğrenme ve araştırma, entegrasyon; Yalnız olmak için istekli, 23 yıl sahip beri sessizce devam etmeye üretim ve bilimsel araştırma ilk satırında; Onun bağlılığı, ünlü malzeme bilim adamı, akademisyen Çin Akademisi Bilimler Yan Minggao, ama skyandquot içinde düşük anahtar durum tespiti vesayet altında; Titanyum andquot; kovalayan hava hizmet savunduğun #39; s hayal. Çin titanyum alaşımlı malzeme teknolojisi Havacılık Sanayi Corp baş teknik uzman o: Zhu Zhishou.

Resim

Zhu Zhishou, d. 1966, mühendislik, hava reçetesi Enstitüsü Pekin, Çin Havacılık Sanayi araştırmacı, doktora öğretmen, doktor. 1 1 2 Shou Zhu Ulusal temel bilim ve teknoloji tamamlanması proje 11, türleri, teknoloji araştırma projesinin, başkanlık beri 1991 Havacılık titanyum alaşım temel araştırma ve uygulama araştırma çalışmaları yapan bu yana 3 şu anda ulusal teknik araştırma projesi 5 himayesinde; ilk tamamlanan kazanılan 2012 yıllık ulusal bilimsel ve teknolojik ilerleme ikinci ödül 1 öğe ve ulusal savunma bilim ve teknoloji ilerleme Ödülü ve uçak sanayi bilim ve teknoloji başarı ödülü birincilik, ikincilik ödülü ve diğer birçok ödül; ilk yazar Yayınlanan araştırma kağıtları 80 kağıtları, Monografiler, daha fazla ulusal buluş patent 5, kazanılan Milli Savunma ön araştırma bir yetkili, iki ve bir anahtar türü doğrulama bir kişi uçtu.


Havacılık titanyum alaşımlı malzeme içinde yapılan önemli katkı nedeniyle ve uygulama araştırma alanı. O andquot; Havacılık Endüstrisi olağanüstü awardandquot; andquot layık görülmüştür; Hourandquot AVIC 10 adam; onur. 2013 Ulusal İnsan kaynakları ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Devlet Konseyi, SASAC andquot; modeli işçi andquot Merkez işletmelerin verilmiştir; onur unvanı; Seçili ulusal yetenekleri proje andquot ve theandquot; layık görüldü Genç uzmanlar andquot için olağanüstü katkıları; başlık.

Yeni Havacılık titanyum malzeme her teknolojik ilerleme, yenilikçi araştırma ekibi kan, Yoğuşmalı füzyonu alaşımlı ve yalnız ter, özveri duyguları infiltrasyonu istekli akan bilgelik, eğitim iyi. Shou olağanüstü parti üyeleri ruhu somut yansımasıdır ileri taşımak Zhu bu. Araştırma ekibi liderliğindeki bağımsız garanti göre bizim kritik titanyum alaşım omurga malzeme elde etmek, bizim ülke gücünün düşük yüksek tokluk, güçlü, yüksek tokluk ve hasar tolerans sınırı, yüksek güç, yüksek tokluk ve hasar tolerans, ultra yüksek mukavemetli ve ultra yüksek mukavemetli ve tokluk kurmuştur vb uçak yapısıyla titanyum alaşım malzeme ve uygulama geliştirme bir dizi teknoloji , inşaat Havacılık titanyum alaşımlı malzeme sistemi Çin özellikleri ile önemli katkılar yaptı.Zhu Zhishou uçak üreticisi, dövme bitki ve malzeme fabrika arasında yılın en geçirdim. Dedi ki teknolojik yenilik ve fabrika pratik uygulama, üretim, öğrenme, araştırma, entegrasyon oluşumu ile birlikte. Yenilik, hasar tolerans titanyum alaşımı başlıca bileşenleri andquot; uygulama toplu uçakta, içinde ilk gerçekleşme uygulanması yoluyla zeroandquot; atılım. Bunlar arasında bağımsız olarak geliştirilen yüksek güç, yüksek tokluk ve hasar tolerans titanyum alaşımı olmuştur birkaç modellerinde Chinaand #39; s anahtarı taşıyan parçalar yüklü uygulama, güçlü, yüksek tokluk ve hasar tolerans sınırı türü titanyum alaşımı anahtar bileşenleri yeni bir uçak taşıyan uygulamalar, çok sayıda oluşan titanyum alaşımlı malzeme andquot bizim uçak yapısını temel desenini; yüksek ve alçak yoğunluk mix , kapsamlı performans avantajları uçak yüksek güvenilirlik yeni nesil ve tasarım yüksek ağırlık ve hedef, uygulanması karşılamak için tamamlayıcı uçak titanyum alaşım dozaj ve uygulama düzeyi artırmak.


Shou Zhu yenilik kaynak için uygun, sürekli cesurca Havacılık ultra yüksek mukavemetli ve tokluk ve aşırı çevre modeli bilim sınırlarını dayalı yüksek performanslı titanyum alaşımlı malzeme ile keşfetmek, yeni yenilik hedef ve limit yüksek performanslı titanyum alaşımlı malzeme gelecek uçak, Çin Komünist Partisi üyesi yaşamın değerini gerçekleştirmek için sıradan cephe araştırma işlerini gereksinimlerini karşılamak için meydan okumaya devam edin.