Çıkık geliştirme yeni umut getirir

Titanyum sanayi ilimizde sanayi zincirinin nispeten tamamlandı, ancak yapısı içinde görüş-in, Atılgan'ın ana iş yarısından fazlası bulunduğu orta sanayi bölgelerinde zinciri düzen değil dengelenir. Elde edilen ürün katma değeri düşük, böylece uygulayıcıları bir baş ağrısı Atılgan bir kısır rekabet ve diğer sorunları. Liu Qiaoyan, Baoji Lixing titanyum sanayi Co., Ltd., yıllar boyunca, genel müdür olarak bunlardan biri o her zaman düşünüyorum şehir çıkığı küçük ve orta ölçekli işletmelerin teşvik, titanyum malzemeleri hız işbirliği geliştirme ilişki kurmak, titanyum malzeme derin çeşitlendirilmiş ürün ve ürün yapısı, azami fayda elde etmek için fark form ürün geliştirme çalışmalarını, işleme.

-Bugün, ilgili yönetim bölümleri veya daha fazla şirket bir rezonans Liu Qiaoyan ile olsun. Aralık 2013 yılında Belediye Binası "Baoji - Çin titanyum Vadisi" belirlenen Doğu Meixian Kral nehir Endüstri Parkı içinde yer alan. Park İnşaatı başında projelerde seçimine yaratıcı olarak geleneksel ve zayıf rekabet gücünü titanyum sanayi projeleri ama titanyum alaşım tıbbi ekipman, ortaya çıkan alan konum tanıtmak için mümkün olduğunca küçük spor ekipmanları, imalat, askeri ekipman, vb.,. BaoTi dünya eleman sayısı Asya'nın en büyük titanyum alaşımlı golf spor ekipmanları üretim hattı projesi için en önemli biri. 6 yuan, ana üretim titanyum alaşımlı golf ekipman Serisi ürünler, yanı sıra AR- GE Merkezi İnşaatı, projenin tamamlanma sanayi üretiminin değerinin 15 yuan elde edebilirsiniz sonra vb, bu projenin toplam yatırım.

-Bu yıl, yıllık üretim kapasitesi 50 milyon adet park Shaanxi stent biyolojik Technology Co., Ltd. giriş ithal Avusturya donanımları, esas olarak tıbbi titanyum alaşım ortak kök ve protez hassas dövme, üretim planları. Proje ileri teknoloji nedeniyle şirketin ürünleri uluslararası piyasa gücü kadar açmalısın, yıl 200 milyon 300 milyon dolar ihracat, çabaları "stent" ünlü bir uluslararası markalar ve önde gelen sanayi talaşlı imalat yerli ortak kolu hassas hızlı gelişen inşa etmek olacak.

-bir fırsat, işletmeler için olumlu olarak "kadroları paket binlerce binlerce aile şirketi yakalamak" faaliyetleri ile yeni yıl başında, park ve sorunları çözmek için projeler ve Rong kaynak titanyum sanayi, nükleer, XING Yu Boru Sanayi, yeni titanyum işlem işletmelerin finansman artırmak için kredi işlemleri, 60 milyon yuan kredi koordinasyon yeni yardımcı oldu. Yuan büyük titanyum nikel alaşım hassas döküm proje, Teng kadar titanyum nikel malzeme üretim hattı projesi ve 4, 1.63 yuan toplam yatırım ile yer alan diğer endüstriyel projeler için çalışıyoruz. Aynı zamanda, işletmelerin yükseltme, yol geliştirme özelliklerini alın, tıbbi cihazlar, insan implantlar, kimyasal, deniz ve yeni pazarlara kadar açmak için teknik zorluklar aracılığıyla kırmaya diğer alanları titanyum sanayi yapmak için onlara rehberlik için yardım.