Titanyum Terminal uygulama genişletme sektörünün gelişiminin temel sorunu olduğunu


20 Nisan, ulusal sanayi ve bilgi güvenliği bölümü Müdür Yardımcısı 2016 Çin titanyum Yıllık Konferansı Li Weijia bölünmesi ve tedarik zinciri yönetimi ve petrol Çin titanyum sektöründe sonuçlarını konulu Seminer gelişiminde yapılan titanyum ile askerlerin doğruladı.


O sivri, o dışarı geçerli geliştirme Chinaand # 39; s titanyum sanayi çok hızlı, Çin anlatve haline gelmiştir #39; s titanyum sektörü, 2015 yılında üretim titanyum sünger yaklaşık 62000 ton, yaklaşık 48000 tontitanyum alaşımlı malzeme. Titanyum anahtar yeni bir malzeme olarak yaygın Havacılık ve uzay, mühendislik deniz, petrol kimya sanayi, günlük yaşam, tıbbi malzeme ve diğer alanlarda kullanılmıştır. 2015 BaoTi grup, Western süper iletken, gemi 725 ve kurumsal geliştirme, uygulama ve titanyum teknolojik araştırma büyük başarılara imza yaptı, titanyum Çin'BaoTi grup bağımsız olarak C919 uçak geliştirildi ve 4500 metre dalgıç başarılı uygulama dalış derin belirtmek Chinaand #39; s titanyum sanayi geliştirme yeni bir düzeye.Li Weijia öne, sürekli gelişim içinde biz de görmek. Çin titanyum sektöründe biri yüksek kaliteli pazar uygulama hala var kısa tahta, uçak notu yüksek kaliteTitanyum sünger, geniş titanyum plaka, büyük çaplı titanyum tüp, aero titanyum alaşım ürünleri ile ve yabancı motorudur hala bazı boşluk.

Li Weijia şu anda, andquot çevresinde yeni durum altında vurguladı; Çin 2025andquot yapılmış; anahtar görevleri, özellikle otomobil üretim, havacılık teknolojisi, deniz mühendislik donanımları, demiryolu ulaşım ekipmanları ve diğer yüksek kaliteli üretim, şiddetle titanyum sanayi geliştirmek gerekir.


Bakanlık bu yıl devam endüstriyel yeniden yapılanma uygulamaya ve Qiangjiengineering yükseltme, destek için gelişmiş donanımları, yeni yapı malzemeleri, elektronik bilgi, biyolojik tıp ve yeni enerji, yeni malzeme, enerji tasarrufu ve çevre koruma ve önemli alanlarda odaklanarak, destek yeni enerji verimli güneş fotovoltaik bileşen için bir odak yönü, Vanadyum ve titanyum alaşım, yüksek performanslı karbon fiber t500 yeni malzemeler yukarıda.


Ulusal İstatistik Bürosu sanayi katma değer % 12.1 ve %32.4 için muhasebeleştirilir ölçek üzerinde hesap bu yılın ilk çeyreğinde Chinaand #39; s yüksek teknolojili sanayi ve imalat sanayi katma değer, sırasıyla, ekipman %9,2 ve % 7.5, bir artış 3.4 ve 1.7 puan, sırasıyla, yukarıda ölçekli endüstriyel büyüme daha hızlı en son veri göstermek piyasaya , geçen yıl aynı dönem 1.1 ve 1,7 puanlık üzerinde artırmak. Biz fırsat ele geçirmek durumu ile devam et ve yeni bir dönem sektöründe daha iyi ve daha hızlı geliştirme için aktif Ulusal destek bildirmek için ilgili projelerini düzenlemek.Şu anda, makroekonomik, titanyum sanayi Ayrıca ürünler, Başlatan Sirketler yetmezlik, evrensel sorunları ve özel sorun ekonomik verimliliğini düşüş fiyatını karşılaşılan yapısal kapasite fazlası titanyum sanayi hasnand #39; t bir atılım büyük ölçekli bir uygulama bulundu kaçınılmaz etkisi altında genişletilmiş titanyum terminal titanyum endüstrinin temel sorun karşı karşıya bir uygulamadır.Aynı zamanda, Li Weijia ti, Zr, ve HF Derneği isteği, umut titanyum Derneği daha iyi bir köprü ve bağlantı, olarak bir rol oynamak için aşağı akım içinde daha fazla ve daha iyi titanyum ürünleri yaygın olarak kullanılan böylece füzyon titanyum sanayi ve yerleştirme upstream ve downstream, sanayi, aşağı akım alanlarına teşvik etmek. Titanyum sanayi güven umut, titanyum sektörün parlak geleceği karşılamak için zorlukları aşmak.