Titanyum anot sodyum hipoklorit jeneratör ile

Anahtar kelimeler: klorat elektrolitikTitanyum anot, sodyum hipoklorit jeneratör aygıtla titanyum anot, klorat elektrolitik titanyum elektrot, elektroliz kanalizasyon içeren, galvanik siyanür atıksu arıtma içeren bakteri hastane tedavisi için esas olarak ama Yüzme Havuzu, içme suyu, hayat kanalizasyon dezenfeksiyon, gıda işleme tesisi çevre ve tıbbi malzeme için de kullanılan sodyum hipoklorit Jeneratör (4 yuan, beş yuan, yeni formül) titanyum anot aygıt için Sodyum Klorür elektrot , restoranlar, genel kantinler sofra ve mutfak eşyaları dezenfeksiyon içme.

Geliştirme ile Chinaand #39; s dört modernizasyonu, küçük klor oluşumu ekipman-ecek var olmak için Chinaand #39; s çevre koruma Mühendisliği, su arıtma dezenfeksiyon işlemi rolüne göz ardı. Sodyum hipoklorit Jeneratör kullanımı göre esas olarak sağlık dezenfeksiyon ve çevre koruma iki kategoride bölünmüş. İçme suyu, sıhhi sofra eşyalar ve dezenfeksiyon, sebze, meyve, gıda dezenfeksiyon ve insan sağlığı için sodyum hipoklorit jeneratör doğrudan ilgili dezenfeksiyonunda kullanılan temizlik ve dezenfeksiyon sınıfın.


Çevre koruma türü gösterir endüstriyel atıksu arıtma, hastane arıtma yanı sıra diğer tüm sanayi sektörü doğrudan sodyum hipoklorit jeneratör ve insan sağlığı için ilgili olmayan sodyum hipoklorit çözüm kullanıyorum.


[ekipman özellikleri]


(a) sodyum hipoklorit jeneratör birlikte form, tuzları, seyreltik tuzlu su karıştırma, ölçüm ekleme çözünmüş ve daha az yatırım, bir groove vücutta sodyum hipoklorit döngüsü oluşur Eyaleti, esnek bir ayarla bir alanı kaplamaktadır.


(iki) jeneratör tüp, soğutma, iç birleşimi olan tek kutup ve seri bağlantı. Jeneratör anot titanyum ile iki rutenyum oksit kaplı matris olarak yapılır olasılığı düşüktür ve hayat uzun. Normal çalışma koşulları altında 300-200 saat sürekli her oluştuğunda. Sodyum hipoklorit diyafram türü doğal sirkülasyon biçimidir. Bu nedenle, düşük tuz kullanım oranı, elektroliz işlemi, sodyum hipoklorit verim, düşük enerji tüketimi, işletme maliyetleri yüksek geçerli verimlilik.


[ana teknik parametreleri]

Kapasite: 10KG/H

Katot malzeme: rutenyum kaplı Iridium

Voltaj: 30-60V (özelleştirilebilir)

Akım: 1280-1500A (özelleştirilebilir)

Boyut: 2335x1880x1550mm (özelleştirilebilir)


Anot malzeme seçimi


Anot malzeme seçebilirsiniz kaplama titanyum anot, karışık oksit kaplama titanyum anot, uzun hizmet ömrü, kaplama titanyum anot potansiyeli üzerinde bu tür nispeten düşük, yüksek verimlilik, enerji tasarrufu etkisi iyidir. Sodyum hipoklorit jeneratör titanyum anot platin, iridyum rutenyum alaşım ve titanyum anot ile kullanma. Kolay binici geliştirilen firma özel çok tuz kullanımında verimliliği artırmak ve anot etkisi servis ömrünü uzatmak için anot ürünler, kullanım için uygundur, ana ürünler şunlardır: rutenyum titanyum anot plaka, ağ ve benzeri. YUNCH anot ile yüksek verim, uzun ömürlüdür. Ayrıca aşağıdaki özel koşullar için uygulanabilir: oksit işleme (örneğin, dekapaj asit); yüksek hızda çalışan elektrolit; elektrot geçirme.


alma ve verme çözünmez anot yüksek kaliteli titanyum anot ürünleri dünyaya, sağlayan, üretiminde uzmanlaşmış anlatve #39 doğru bir yüksek teknoloji özel kurumsal; platin kaplama s önde gelen titanyum anot üreticileri üzerinde. Aynı zamanda, galvanik elektroliz teknoloji, Gelişmiş sağlamak için zaman ve elektrokimyasal verimliliği, enerji tasarrufu ve temiz alan teşvik.

Sorgunuz hoş geldiniz.

Şirket profili:

YUNCH., anodize titanyum esaslı ve diğer metal elektrot, demir harici metal malzemeleri ve derin işleme ürünleri araştırma, geliştirme, üretim ve satış bir yüksek teknoloji işletmeleri olarak ayarlayın.


YUNCH titanyum ve toptan ürünler ana metal oksit titanyum anot (MMO Tai Yangji) karıştırılır: ipek kurdele anot, anot, iletken teyp, çubuk anot, net anot, anot anot, borulu, borulu anot, anot sonda, ayrı ağ anot, sarmal ayrık anot, yel değirmeni anot titanyum anot, su tedavisinde kullanılanTitanyum anot galvanik, elektrolitik eritme titanyum anot ile; başarıyla kullanılan chlor alkali üretim, klorat, perklorat / elektrolitik magnezyum anot, alüminyum anot, çinko anot, yüksek silikon dökme demir anot, Platin kaplı anot, iki kurşun oksit elektrot ve diğer metal elektrot olmuştur ayıklama demirsiz (nonferrous) metal, elektro ifade, iyon su jeneratör, galvanik, elektrik diyaliz, Elektroforez, electrosynthesis ve Katodik koruma. Şirket ayrıca genel tasarımı, üretim ve teknik danışmanlık hizmetleri için korozyon koruma, elektro biriktirme, arıtma tesisi ve benzeri galvanik yürütmektedir. Şirket bir ses modern kurumsal yönetim sistemi, modern üretim ekipmanları ve test etme donanımları, ISO9001 kalite sistem belgesi aldı.